Bilecik Pazaryeri’nde düzenlenen panayıra vatandaşlardan yoğun ilgi

Bilecik Pazaryeri’nde düzenlenen panayıra vatandaşlardan yoğun ilgi

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde bu yıl 2’incisi düzenlenen panayıra çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. 5 gün sürecek olan panayırda, yöresel ürünlerin satıldığı stantlar kurulurken, farklı sektörlerden esnaflar ürünlerini sergiliyorlar. Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, panayıra olan ilgiden memnuniyetini dile getirerek, tüm hemşerileri panayıra davet etti.

Pazaryeri’nde düzenlenen panayıra yoğun ilgi

BİLECİK – Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde bu yıl 2’incisi düzenlenen panayıra çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi.

5 gün sürecek olana panayırda, yöresel ürünlerin satıldığı stantlar kurulurken, lunapark, eğlence merkezinin yanı sıra gıda, tuhafiye, zücaciye ve diğer sektörlerden esnaflar ürünlerini sergiliyorlar.

Panayır hakkında açıklamalarda bulunan Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin; ” Geleneksel Pazaryeri Panayırı’nın 2’inci yılını şuanda gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimizin katılımı yoğun. Güzel bir atmosfer içerisinde gerçekleşiyor. Yağmura rağmen gerçekten güzel bir katılım var. İnşallah kazasız, belasız panayır haftasını geçiririz. 5 gün boyunca sürecek olan panayırımız pazar günüde devam edecek. Pazar gecesi geç vakitte esnaflarımız buradan başka yere gidecekler. Ben buradan sizin aracılığınızla Pazaryeri hemşerilerimi buraya davet etmek istiyorum. Hem baba ocağına gelsinler hem de alışverişlerini yapsınlar. Güzel bir sosyal aktivite olmuş olur. Pazaryeri’li olup, Pazaryeri’ni sevenler, buralı olmayan ama Pazaryeri’ne sevdalı olan bütün herkesi buraya davet etmek istiyorum. Bilecik’teki, Bozüyük’teki, Eskişehir’deki, İnegöl’deki, Bursa’daki, İstanbul’daki bütün hemşerilerimizi panayırımıza davet ediyoruz. Bütün hemşerilerimin katılımları ve destekleri için teşekkür ediyorum “dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Adana Karton Bardak

Adana Karton Bardak Fabrikası, Adana Karton Bardak Üreticileri, Adana Karton Bardak İmalatı, Adana'da Karton Bardak Satan Yerler, Adana Karton Bardak Firmaalrı

You may also like...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: